Чому вагітна Ольга Фреймут втекла від чоловіка?

Зіркове життя

Сьогодні, 14 серпня, о 22:25 головною темою передачі «Зіркове життя» стануть ревнощі в зіркових сім’ях. Роман, наповнений підозрами і недовірою, виснажує, або ж навпаки – розпалює вогонь почуттів? Одні доводять до божевілля своїми ревнощами, інші – навпаки – знову закохують в себе. Де ж та золота середина, коли таким ставленням ти не заганяєш себе у глухий кут? Історії зірок, які на собі відчули, як це – жити з ревнивцем, дивіться вже сьогодні в програмі «Зіркове життя».

Через ревнощі вона встромила ніж у серце коханого і на 5 років потрапила до в’язниці! Але зірка радянського фільму «Іванове дитинство» Валентина Малявіна ніколи не каялася у смерті чоловіка і визнавала себе винною.

Надмірні ревнощі змусили телеведучу Ольгу Фреймут бігти від чоловіка з Лондона і відмовитися від весілля, незважаючи на те, що вона була вагітна.

«Ніл зробив мене своєю тінню,
– згадує жінка. – Я перестала себе поважати».

Ревнива дружина композитора Володимира Преснякова роками розставляла йому пастки, аби зловити на гарячому. Але за 45 років спільного життя чоловік довів: Олена – єдина жінка для нього, а ревнощі лише підігрівають їхню любов.

Детальніше про історії цих та інших зірок дивіться вже сьогодні, 14 серпня, о 22:25 на каналі СТБ!