Як не зробити зі свого сина трансвестита

Зіркове життя

Сьогодні, 22 серпня, о 22:25 головною темою чергового випуску програми «Зіркове життя» стануть чоловіки, які стали відомими завдяки своєму незвичайному світогляду і зовнішньому вигляду. Увага! Сьогодні в центрі сюжетів програми виявляться … трансвестити! Хтось вважає їх збоченцями, хворими, хтось хоче ізолювати їх від суспільства. Але чи багато хто з вас задумувався, чому вони стали такими? Чи достатньо часу ви приділяєте своїм синам? Дивіться нашу передачу, і ви дізнаєтеся, як не виховати трансвестита.

Довге біляве волосся, струнка фігура, привабливе обличчя. Мрія будь-якого чоловіка! Але, на жаль, насправді це російська фотомодель Стас Федянін. 17-річний хлопець, якого батьки занадто балували в дитинстві, зараз і сам не радий своєму образу.

А ось наступний герой програми, скромний хлопець Дмитро Лобач, навпаки, з дитинства намагався привернути увагу своєю байдужою матері. Для цього він одягався в її сукні та шуби і користувався її косметикою. Але з часом його бажання привернути увагу мами переросло в те, що він став … Каміллою Крейзі Вайт!

«Чому мама в дитинстві не читала мені казок? – задається питанням Дмитро. – Може, цього б вистачило для того, щоб я остаточно не перетворився у жінку».

21-річний амбітний Дмитро Черніков з Луганська – травесті Діна Лав – переодягається в жінку виключно заради слави і успіху. Хлопець впевнений, що епатажний образ – запорука популярності. І йому плювати, що хтось може його назвати гомосексуалістом або збоченцем.

«Сьогодні перший день, коли я з’явлюся в образі Діми, –
зізнається хлопець. – Тільки для передачі «Зіркове життя» я дозволив собі таку розкіш… »

Не пропустіть сповідь чоловіків, які виходять у світ у вигляді жінки! Вже сьогодні, в 22:25!